NEDEN PHOTOBOX?

ÇÜNKÜ; Ürettiğiniz, Tasarladığınız veya Pazarladığınız ürünlerinizin, Takipçilerinizin dikkatlerini çekebilmesi için ilk yapmanız gereken, ürünün profesyonelce fotoğrafının çekilmesi olacaktır.

İYİ BİR FOTOĞRAF İÇİN;

  • Öncelikle ELVERİŞLİ BİR IŞIK ORTAMININ  sağlanması gerekir. Ürününüz ne kadar albenili olursa olsun, sağdan-soldan veya yukarıdan  ters gelen, Güneş, Floresan veya spot ışığı güzel bir fotoğraf çekmenize engel olur, üründe yansımaya neden olur. PHOTOBOX ile zifiri karanlıkta bile –şebeke Elektriğine ihtiyaç duymadan-kaliteli ürün fotoğrafları çekebilirsiniz.
  • İkinci yapılması gereken ise, ürüne uygun ‘’ARKA FON’’ sağlanmasıdır. Nerede olursanız olun daha canlı ve zengin ürün fotoğrafları çekebilmeniz için PHOTOBOX’la birlikte,   dört adet  (siyah-beyaz-sarı-yeşil) pvc fon gönderilmektedir. Dört renk fon ile ürününüze en uygun fonu seçme şansı elde edersiniz.
  • PHOTOBOX Mini Fotoğraf Stüdyosunda, 2 adet Şerit LED’deki AÇMA-KAPAMA  DÜĞMESİ ile, ürünün üç ayrı pozisyonda fotoğrafını çekebilirsiniz. Böylece, dört adet fon ile elde ettiğiniz fotoğraf zenginliğine; 2 LED’i de yakarak çekeceğiniz fotoğraf ve  Sadece Ön ve Sadece Arka LED’i yakarak çekeceğiniz fotoğrafla, 3  ışık tonunda fotoğraf zenginliğini ilave etmiş olursunuz.
  • 25x25x25cm ideal ölçüsü, bir dakikadan kısa sürede kullanıma hazır hale gelebilmesi ve aynı sürede katlanabilmesi  özelliği ile elektriğe ihtiyaç duymadan iki pille  HER ZAMAN ve HER YERDE Kaliteli Ürün Fotoğrafı çekilebilmektedir.
  • Ürünün iki yüzünün de lamine edilmiş olması nedeniyle;  Pasta, Kurabiye, dondurma vb. ürünlerin fotoğraflarını gönül rahatlığıyla çekebilirsiniz. Fotoğraf çekimi yapılırken oluşacak lekeleri, nemli bir bezle temizleyebilir ve çekiminize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.
  • PHOTOBOX’ ın üstündeki 2.5cm’lik daire pencereden, CEP TELEFONU ile ürünün (örneğin telefon kabı, saat, kolye vb.) Kuşbakışı  fotoğrafı çekilebilir. Bu da ürüne ayrı bir çekim zenginliği katmış olacaktır.